nasz Instagram nasz Facebook nasz Pinterest nasz blog kup za pomocą streetness.pl
0

Nasza działalność rozpoczyna się jeszcze w 2014 roku, gdy w pewnym momencie zachwyceni biżuterią w stylu grunge i vintage, postanowiliśmy robić swoją. Jakoś tak wyszło, że całe kieszonkowe zużyliśmy na materiały, a czas - kreowanie chokerów; te wyjątkowo przypadły do gustu znajomym; i tak też powstała nasza pierwsza odsłona, dwudziestego ósmego sierpnia: Catpaw. Z czasem przetransformowaliśmy się w Moon Cult, by ostatecznie przyjąć nazwę Skydance. Od tamtego czasu stale się uczymy, wykorzystujemy nasze kreatywne umysły, fotografujemy, rysujemy, pomagamy Wam i staramy się zaszczepiać Was nutką klimatów bohemian oraz nauczyć czegoś przydatnego o kryształkach!

Poznajcie naszą załogę!


Gab to założycielka Skydance'a, która pracowała ciężko podczas pakowania gąbek, by mieć na materiały do biżuterii. Aktualnie jest odpowiedzialna za kontakt z Wami, jak poprzez social media lub e-mail, zajmuje się także stroną, produktami, barwnymi opisami, stara się być bardzo artystyczna by ładnie przełożyć pomysły na kartkę, a z kartki do komputera, a także namiętnie głaszcze szczurki.

Ciężko nam tak właściwie określić, czym zajmuje się Ralph. Jest ogromnie ważną częścią Skydance, gdyż z całym zaangażowaniem pomaga w najdrobniejszych zmianach lub rozwiązywaniu problemów, tworząc z nich oryginalne przedsięwzięcia, motywuje do rozwijania sklepu, wyszukuje błędy i radzi jak je poprawić. Bardzo dobrze dogaduje się z Pikachu. No i jest naszym Tech Guy'em, że tak to ładnie ujmiemy.

Twoje zakupy

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów