Click for English! nasz Instagram nasz Facebook nasz Pinterest Skontaktuj się z nami nasz blog

Cześć! Jeśli chciałbyś zostać częścią Skydance - promować go, tworzyć kreatywne sesje zdjęciowe z udziałem naszych produktów, czy też być naszym ambasadorem - jesteśmy otwarci! Wiedz, że uwielbiamy zawierać nowe współprace, poznawać ludzi którzy mają w sobie gigantyczne pokłady pasji i pomysłowości. z chęcią więc przyjmiemy Cię do naszego grona. Zwłaszcza, jeżeli czujesz klimaty lekko wicca, z nutą minimalizmu oraz uwielbieniem do vintage! Musimy jednak, chcąc nie chcąc, przestrzegać kilku zasad i zanim przejdziesz prosto do kontaktu z nami, prosimy o zapoznanie się z nimi.

❧ Podczas zawierania współpracy sprawdzamy, czy wcześniej już uczestniczyłeś w tego typu przedsięwzięciach i sprawdzamy Twoje zaangażowanie. Zależy nam by trafić do ludzi godnych zaufania, a przede wszystkim - rzetelnych, na których możemy polegać! Ale jeśli jeszcze z nikim nie współpracowałeś, nie martw się, z chęcią Ci pomożemy postawić te pierwsze kroki!

❧ Jeżeli zamierzasz promować nas na Instagramie, zwracamy uwagę na ilość polubień pod Twoimi zdjęciami, mianowicie współpracujemy od 1,500 serduch; na YouTubie od 5000 wyświetleń pod filmami; a jeżeli masz bloga - od 400 obserwujących. Zwracamy oczywiście uwagę na aktywność zarówno Twoją, jak i Twoich obserwatorów.

❧ Nasze maleńkie wymagania wahają się w zależności od platformy na której umieścisz nasze produkty. Generalnie: trzy zdjęcia na social mediach co najmniej dwa posty z wykorzystaniem naszych zdjęć na blogu; pojawienie się naszego produktu na co najmniej dwóch filmach; wszystko w różnych odstępach czasowych nie większych niż dwa tygodnie. Poza tym należy podesłać zdjęcia na naszego maila.

❧ Czasami wyrozdajemy się produktów i nie mamy możliwości zawarcia kolejnej współpracy, lub po prostu na dany moment nie jesteśmy nią zainteresowani - wówczas możesz nie otrzymać odpowiedzi od nas. Staramy się jednak dawać znać na bieżąco, co i jak :)

Nie przyjmujemy zgłoszeń na maila [email protected], Instagrama lub Facebooka.

Jeżeli więc jesteś gotowy, pisz do nas na [email protected]!

Twoje zakupy

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów