Click for English! nasz Instagram nasz Facebook nasz Pinterest Skontaktuj się z nami nasz blog
Skydancers - the air that surrounds us is the same air within us. We breathe through our lungs just as the earth breathes through the trees. Man did not weave the web of life. He is merely a strand in it whatever he does to the web, he does to himself.

Sposób, w jaki się troszczysz, zawsze daje efekt. Na przykład weźmy rośliny - które stale wymagają naszego zainteresowania. Łakną wody, niezależnie od tego czy jest to podgatunek sukulenta, czy przepiękny, bujny i w niesamowitym odcieniu kwiat. Błagają o rozmowę, co stanowczo poprawia ich kondycję, o dostęp do światła, by mogły eksponować swoje piękno. Jeżeli przestaniemy je podlewać, umrą. Jeżeli zabierzemy je od światła, nie rozkwitną.
To samo wbrew pozorom dotyczy Twojego stosunku do ludzi, to samo dotyczy dbałości o przedmioty, miłości do posiadanych przez Ciebie minerałów.


Minerały posiadają silne wibracje wpływające na całe nasze ciało, emocje, refleksje. Nie powinniśmy wybierać ich ze względu na ładny wygląd - a na relację, jaka wytworzy się pod wpływem magicznych właściwości. Ich zaskakujące piękno, nieskończona ilość ich nadzwyczajnych gatunków, gdzie każdy specjalizuje się w czymś innym, znajduje szereg zastosowań w naszym codziennym życiu. Jeżeli potrzebna jest Ci doza kreatywności - wybierzesz awenturyn, jeżeli musisz się wyciszyć - ametyst, a do balansu najlepiej nada się kryształ górski.
Te również wymagają z naszej strony troski. Oczyszczanie ich na pewno może pobudzić ich silne właściwości. Są delikatne i kruche - każde uderzenie może spowodować ich rozpad. Musicie być czujni - skromne obicie biurka może wywołać puszczenie się ryski wzdłuż minerału! Stąd niestety sklep nie oferuje nań gwarancji. Nie spuszczajcie ich z oka i traktujcie ich jak największy skarb, który będzie Waszym dopełnieniem i podporą.


Staramy się dobierać naszą biżuterię tak, aby nie zawierała metali wywołujących alergie, wliczając w to ołów i kadm. Dokładamy wszelkich starań by wszystko zostało zrobione stabilnie oraz dbale - jako iż każdy naszyjnik złączamy w całość osobiście. Takowe metale najczęściej wykonane są z miedzi lub stopów pokryte drobinkami srebra by nadać łańcuszkom i karabińczykom pięknego, lśniącego wyglądu. To jednak sprawia, że są bardzo wrażliwe na środowisko. Jakakolwiek wilgoć może spowodować zdzieranie się koloru. Stąd ostrzegamy przed moczeniem biżuterii! Chowajcie ją bezpiecznie, by łańcuszki nie plątały się, a pierścionki nie wpadały pod stoły. Dbajcie o nią tak, jak ona będzie dbała o Wasz niesamowity wygląd.

Twoje zakupy

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów