nasz Instagram nasz Facebook nasz Pinterest nasz blog kup za pomocą streetness.pl
0


  • 72
  • 72b
  • 72
  • 72b

Naszyjnik z muszlą Paua Rising Sun

25.00 PLN

  • Rzemień woskowany
  • Łańcuszek
Przepiękna zawieszka w kształcie Słońca, w której centrum wchodzi koło wypełnione niesamowitą, mieniącą się wieloma barwami, muszlą paua. Muszla ta korzystnie wpływa na strukturę ciała wzmacniając ją, a także poprawia funkcjonowanie chakry serca. Oznacza nieskończone połączenie z morzem - co reprezentuje fale emocji jakie są wyznacznikiem człowieka; co skutkuje łatwym przeniknięciem uczuć dobrych w złe; wzmacnia relacje rodzinne, harmonię w związku, a wariacją barw wskazuje na zmiany wynikające z piękna egzystencji.

Do wyboru na łańcuszku lub rzemieniu woskowanym.

Łańcuszek o długości 60cm, choker - 30cm + 5cm przedłużenia.

Wykonany ze stopu cynku, metali antyalergicznych bez zawartości niklu oraz ołowiu, i/lub rzemienia woskowanego i muszli.

Aby zapewnić Ci szybką dostawę Twojego zamówienia, korzystamy z niezawodnych usług Poczty Polskiej, która dostarcza przesyłki w około 2-3 dni. Jeśli nie jesteś do końca usatysfakcjonowany z zakupu, masz 14 dni na odesłanie do nas produktu. Warto jednak do nas wcześniej zagadać - jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę fajne rozwiązania, by Twoje doświadczenie ze Skydance było jak najbardziej pozytywne!

Poczta Polska Kurier 48h - 11zł
Poczta Polska Kurier 48h za pobraniem - 20zł
Poczta Polska wysyłka zagraniczna Global Express - od 30zł
Darmowa wysyłka - dla zamówień powyżej 180zł

Jeśli chcesz się dowiedzieć na temat dostawy więcej, kliknij tutaj!

Twoje zakupy

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów
72 72b