nasz Instagram nasz Facebook nasz Pinterest nasz blog kup za pomocą streetness.pl
0


  • 130
  • 130

Plecak Czarny

60.00 PLN

Plecaczek ten, inspirowany zwykłymi plecakami-workami, do którego dołożyliśmy nutę vintage, to urok i wygoda w całej swojej postaci. Dzięki gładkiemu materiałowi, plecak ten prezentuje się niebanalnie; mimo swego minimalistycznego i skromnego wyglądu jest bardzo pojemny, toteż nie musimy się martwić, czy aby na pewno zmieścimy wszystkie rzeczy potrzebne nam do codziennego wypadu na miasto ze znajomymi, czy też wycieczce rowerowej poza jego obręby. Dodatkowy okrągły spodek stanowczo wyróżniający nasz plecak ponad wszelkie inne worki jest prawdziwą wygodą - wszystkie chowane do środka przedmioty idealnie się ułożą i na nic nie zabraknie miejsca. Zapinany jest na niezwykle trwałe stopery, więc nie ma obaw, czy cokolwiek wypadnie. Plecak wykonany jest z czarnego, polskiego streczu - nie musimy się więc bać o nadmierne zabrudzenia, gdyż wystarczy nam odrobina wody, aby kompletnie pozbyć się brudu. Ponadto, plecaczki są dwuwarstwowe - pomiędzy warstwy włożyliśmy specjalną włókninę, dzięki czemu stały się miękkie i lekko usztywnione. Oprócz przyjemności z samego dotykania plecaka i możliwości zamienienia go w podusię, nabieramy pewności, że cokolwiek byśmy do niego nie włożyli, pozostanie bezpieczne. Plecak posiada z boku średnich rozmiarów kieszonkę. Dzięki czarnemu krytemu zamkowi wszytemu zaraz pod kratę możemy mieć problem ze znalezieniem jej, jednak gdy już ją zlokalizujemy jest niesamowitym wybawieniem! Bowiem zmieścimy do niej wszelkie potrzebne rzeczy - telefon, portfel, pomadka - a dzięki doskonałemu ułożeniu, bez problemu będziemy mieć do nich dostęp w każdej chwili. Dzięki regulowanym ramiączkom dopasujemy go pod siebie.

• Wykonany z polskiego streczu. Wystarczy odrobina wody, by pozbyć się lekkich zabrudzeń.
• Mieści A4 (a nawet więcej!).
• Włóknina znajdująca się pomiędzy warstwami materiału idealnie amortyzuje i lekko usztywnia plecak. Włożone do niego rzeczy będą więc bezpieczne.
• Zapinany na stopery.
• Regulowane ramiączka.
• Boczna kieszonka o średnich wymiarach zlokalizowana w wygodnym i praktycznym miejscu. Na zdjęciu włożony jest telefon o wymiarach 4.6" - bez problemu pomieści telefon do 5.2".

powiadom mnie, gdy będzie dostępny

w chwili aktualnej mamy małe braki, ale wpisz swój e-mail - damy znać jak tylko je zaktualizujemy!

Twoje zakupy

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów
130