nasz Instagram nasz Facebook nasz Pinterest nasz blog kup za pomocą streetness.pl
0
Dostawa i zwroty
Wysyłka zamówienia

Jeśli złożyłeś właśnie zamówienie w naszym sklepie lub dopiero planujesz to zrobić i zastanawiasz się, jak szybko je wyślemy - spieszymy z pomocą! :) Zaraz po zakupieniu produktów dostaniesz od nas powiadomienie, że zamówienie zostało przyjęte do realizacji. W tym czasie zajmujemy się przygotowaniem dla Ciebie produktów i bezpiecznym zapakowaniem ich. Zazwyczaj zajmuje nam to około trzech do czterech dni. Kiedy tylko Twoje zamówienie zostanie wysłane, dostaniesz od nas maila z taką informacją. Czasem czas oczekiwania może potrwać dłużej - związane może być to z brakami na stanie lub dużą ilością zamówień. W tego typu sytuacjach na pewno odezwiemy się do Ciebie.
Oferujemy wysyłkę Pocztą Polską. Zamówienia wysyłamy na cały świat!

Formy i koszty wysyłki

Poczta Polska Kurier 48h - 11zł Czas oczekiwania to 2-3 dni od momentu nadania. Jest to szybka i tania forma wysyłki, która prędko dostarczy Ci wszystkie skajdensowe skarby!

Poczta Polska wysyłka zagraniczna Global Express - od 30zł
Bez problemu możemy dostarczyć nasze cuda poza granice Polski! Cena wysyłki zaczyna się od 30zł i rośnie wraz z wagą produktów - ostateczna kwota wyświetli Ci się podczas realizacji zamówienia. Dostawa na terenie Europy to kwestia zaledwie 4-5 dni, poza Europą - około dwóch tygodni. Szacowana dostawa nie bierze pod uwagę czasu, jaki przesyłka może spędzić u celników.

Poczta Polska Kurier 48h za pobraniem - 20zł
Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie w momencie odbioru przesyłki, wybierz tę opcję. Pamiętaj jednak, że po złożeniu zamówienia należy się z nami skontaktować mailowo na shop@skydance.pl, by potwierdzić chęć otrzymania paczki. Przesyłka zostanie dostarczona od jednego do trzech dni roboczy od dnia nadania. Jest to szybka i tania forma wysyłki, która prędko dostarczy Ci wszystkie skajdensowe skarby!

Poczta Polska Kurier 48h - darmowa wysyłka od 180zł
Jeśli tylko wydasz w naszym sklepie 180zł - to my płacimy za dostarczenie paczki do Ciebie! Oferujemy więc szybkiego i niezawodnego Kuriera 48h, który przekaże Ci przesyłkę w ciągu 2-3 dni od momentu nadania jej przez nas.

Wymiany oraz zwroty

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z czym wiąże się zamawianie ciuchów przez internet - rozumiemy w pełni ewentualne potrzeby zmiany rozmiarów czy też zwrotu ubrań. Pamiętaj, nikt nie zna naszych produktów tak dobrze, jak my sami - jeśli masz wątpliwości co do czegokolwiek, pisz do nas, a postaramy się doradzić Ci jak najlepiej!
Jeśli zamówiłeś zbyt mały t-shirt lub źle czujesz się w danym kolorze, możesz z łatwością wymienić zamówione przez siebie rzeczy w ciągu dwóch tygodni od otrzymania przesyłki. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z krokami opisanymi poniżej.
Pamiętaj jednak, że produkt może podlegać wymianie lub zwrotowi tylko wtedy, gdy odeślesz nam rzecz nieużywaną, czystą i nienoszoną, w opakowaniu oraz z metkami.

Wymiana

Jeśli tylko potrzebujesz wymienić produkt na inny rozmiar lub model, odeślij go proszę na nasz adres - SKYDANCE Jacek Borucki, ul. Szarych Szeregów 1/45, 35-114 Rzeszów - wraz z wypełnionym formularzem wymian (kliknij, aby pobrać) oraz wrzuć nam do środka bądź przelej 11zł na ponowną wysyłkę. Wszystkie wymiany realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu towaru do wymiany. Pamiętaj o podaniu numeru zamówienia - inaczej proces wymiany towaru może potrwać dłużej!

Zwrot

W sytuacji, gdy preferujesz zrezygnować z zamówienia (choć wolelibyśmy, byś został nieodłączną częścią Skydance!), odeślij na nasz adres produkt wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy (kliknij, aby pobrać). Chociaż mamy dwa tygodnie na przelanie pieniędzy, zazwyczaj zwracamy je na konto bankowe podane w formularzu jeszcze tego samego dnia, którego otrzymamy przesyłkę.

Jeżeli nadal masz jakieś wątpliwości - skontaktuj się z nami!


Twoje zakupy

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów