Naszą misją jest umożliwienie Wam noszenia dokładnie tego, co chcecie. Chcemy wspierać Was w pokazywaniu swojego prawdziwego JA, bez poczucia wstydu. W SKYDANCE mile widziane są wszystkie kształty, kolory skóry, wyznania, filozofie, tożsamości seksualne. Jeśli więc szukasz sklepu, który pozwoli Ci opisać siebie w koszulce, to dobrze trafiłeś. Pokaż światu, wyjątkowy jesteś i noś dokładnie to, co kochasz. Skydance jest tutaj, aby Ci w tym pomóc.

Nasze unikalne produkty tworzymy w ściśle limitowanych ilościach tak, by zminimalizować marnowanie materiału. Dzięki szyciu nowości w małych nakładach unikamy nadmiernego zużycia energii i wody. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda nam się czegoś sprzedać, oddajemy takie produkty do organizacji charytatywnych, na przykład do domów samotnych matek. W SKYDANCE nie używamy plastikowych worków. Zamiast tego, zwijamy nasze produkty i obwiązujemy je bawełnianym sznurkiem, lub pakujemy je w biodegradowalne folie. Nie dość, że fajnie to wygląda, to do tego świetnie zabezpiecza ubrania!

Nasze obietnice

Redukujemy i recyklingujemy
Tworzymy unikalne produkty w ściśle limitowanych ilościach tak, by nie marnować materiału na ewentualnie niesprzedane produkty. Dzięki szyciu w małych nakładach, unikamy nadmiernego zużycia energii, wody i materiału. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda nam się czegoś sprzedać, oddajemy takie produkty do organizacji charytatywnych.

Tworzymy lokalnie
Produkujemy, drukujemy, skupujemy półfabrykaty lokalnie, w Polsce. To tutaj szyjemy Wasze ulubione produkty. Działamy etycznie, współpracując z niewielkimi polskimi szwalniami, wspierając w ten sposób polskie przedsiębiorstwa.

Zmniejszamy zużycie plastiku
Nasza marka powoli zaprzestaje korzystania z plastikowych toreb do pakowania odzieży, Zamiast tego, korzystamy z biodegradowalnych folii, lub po prostu zwijamy ubrania i wiążemy je bawełnianym sznurkiem.

OEKO-TEX® Standard 100
Standard OEKO-TEX® pilnuje, aby materiały nie zawierały w sobie żadnych chemikaliów, by barwniki nie były toksyczne czy karcynogenne. Dzięki temu certyfikatowi masz pewność, że materiał spełnia standardy europejskie i jest bezpieczny dla Twojej skóry. Z dumą informujemy, że wszystkie nasze materiały posiadają ten certyfikat!

Marka prowadzona przez kobiety
Większość naszej drużyny to kobiety! Zaczynając na naszym niewielkim "zarządzie", kończąc na uzdolnionych krawcowych ♥

E-commerce
Sprzedaż online jest znacznie bardziej przyjazna środowisku niż sprzedaż stacjonarna! Przede wszystkim, ograniczamy zużycie wody, prądu, kupna mebli i dodatków, często wykonywanych z tworzyw sztucznych. Dostarczamy paczki ekologicznym kurierem DPD, który redukuje wydzielanie dwutlenku węgla podczas dostawy zamówień. 

Go to DARK MODE

and discover the hell

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj