Nasza misja

Naszą misją jest umożliwienie wszystkim noszenia wszystkiego, czego chcą, pokazania swojego prawdziwego ja bez poczucia wstydu. Mile widziane są tutaj wszystkie kształty, kolory skóry, przynależność etniczna, tożsamość seksualna. Jeśli więc szukasz sklepu, który pozwoli Ci opisać siebie w koszulce, to dobrze trafiłeś. Pokaż światu, jaki jesteś ekskluzywny i indywidualistyczny i noś dokładnie to, co kochasz. Skydance jest tutaj, aby Ci w tym pomóc.

Nasze unikalne produkty tworzymy w ściśle limitowanych ilościach tak, by zminimalizować marnowanie materiału. Dzięki szyciu nowości w małych nakładach unikamy nadmiernego zużycia energii i wody. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda nam się czegoś sprzedać, oddajemy takie produkty do organizacji charytatywnych. Nasza marka powoli zaprzestaje korzystania z plastikowych toreb do pakowania odzieży. Zamiast tego, zwijamy nasze produkty i obwiązujemy je bawełnianym sznurkiem. Nie dość, że wygląda to mega uroczo, to do tego świetnie zabezpiecza ubrania!


Do 2021 roku planujemy ograniczyć do koniecznego minimum zużycie plastikowych opakowań na odzież na rzecz bawełnianych sznurków oraz biodegradowalnych worków i foliopaków. Składając zamówienie w SKYDANCE, wspierasz nasze zaangażowanie w troskę o środowisko. Nie bądź obojętny - Twoja pomoc się liczy. Każdy mały gest może sprawić, że stan środowiska naturalnego ulegnie poprawie. Inwestujmy w naszą przyszłość i dbajmy o to, co nas otacza.


nasze obietnice

redukujemy i recyklingujemy
tworzymy unikalne produkty w ściśle limitowanych ilościach tak, by nie marnować materiału na ewentualnie niesprzedane produkty. Dzięki szyciu nowości w małych nakładach, unikamy nadmiernego zużycia energii, wody i materiału. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda nam się czegoś sprzedać, oddajemy takie produkty do organizacji charytatywnych.


tworzymy lokalnie
produkujemy, drukujemy, skupujemy półfabrykaty lokalnie, w Polsce. To tutaj szyjemy nasze spódnice, topy, bieliznę i wiele, wiele więcej. Działamy etycznie, współpracując z niewielkimi polskimi szwalniami, wspierając w ten sposób polskie przedsiębiorstwa. Stopniowo przenosimy także produkcję t-shirtów oraz bluz zza granicy do Polski.

zmniejszamy zużycie plastiku
nasza marka powoli zaprzestaje korzystania z plastikowych toreb do pakowania odzieży. zamiast tego, zwijamy nasze produkty i obwiązujemy je bawełnianym sznurkiem. nie dość, że wygląda to mega uroczo, to do tego świetnie zabezpiecza ciuchy!


oeko-tex® standard 100
standard oeko-tex® pilnuje, aby materiały nie zawierały w sobie żadnych chemikaliów, by barwniki nie były toksyczne czy karcynogenne. Dzięki temu certyfikatowi masz pewność, że materiał spełnia standardy europejskie i jest bezpieczny dla Twojej skóry. z dumą chwalimy się, że nasza bawełna posiada ten certyfikat!


marka prowadzona przez kobiety
większość naszej drużyny to kobiety! Zaczynając na naszym niewielkim "zarządzie", kończąc na uzdolnionych szwaczkach. ♥


e-commerce
sprzedaż online jest znacznie bardziej przyjazna środowisku niż sprzedaż stacjonarna! Przede wszystkim, nie posiadamy punktów sprzedażowych - w ten sposób ograniczamy zużycie wody, prądu, kupna mebli i dodatków, często wykonywanych z tworzyw sztucznych. Dostarczamy paczki ekologicznym kurierem DPD, który redukuje wydzielanie dwutlenku węgla podczas dostawy zamówień. 

Go to DARK MODE

and discover the hell

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj