nasz Instagram nasz Facebook nasz Pinterest nasz blog kup za pomocą streetness.pl
0
Współpraca

Cześć! Jeśli chciałbyś zostać częścią Skydance - promować go, tworzyć kreatywne sesje zdjęciowe z udziałem naszych produktów, czy też być naszym ambasadorem - jesteśmy otwarci! Wiedz, że uwielbiamy zawierać nowe współprace, poznawać ludzi którzy mają w sobie gigantyczne pokłady pasji i pomysłowości. z chęcią więc przyjmiemy Cię do naszego grona. Zwłaszcza, jeżeli czujesz klimaty lekko wicca, z nutą minimalizmu oraz uwielbieniem do vintage! Musimy jednak, chcąc nie chcąc, przestrzegać kilku zasad i zanim przejdziesz prosto do kontaktu z nami, prosimy o zapoznanie się z nimi.

Zanim zaczniemy współpracę daj nam znać, czy wcześniej już uczestniczyłeś w tego typu przedsięwzięciach. Zależy nam by trafić do ludzi godnych zaufania, a przede wszystkim - rzetelnych, na których możemy polegać! Ale jeśli jeszcze z nikim nie współpracowałeś, nie martw się, z chęcią Ci pomożemy postawić te pierwsze kroki!

Pamiętaj jednak, że nie przyjmujemy zgłoszeń na maila shop@skydance.pl, Instagrama lub Facebooka. Jeśli chcesz zawrzeć z nami współpracę, pisz na partners@skydance.pl.

Promowanie na social mediach

Promowanie opieramy o zasady współpracy barterowej, czyli wysyłamy Ci produkt z naszej oferty, który podoba Ci się najbardziej, w zamian za co oferujesz nam zdjęcia, reklamujesz nas na swoich social mediach i udostępniasz recenzję na swoim profilu publicznym.

Jeżeli zamierzasz promować nas na Instagramie, zwracamy uwagę na ilość polubień pod Twoimi zdjęciami, mianowicie współpracujemy od 1,500 serduch; na YouTubie od 5000 wyświetleń pod filmami. Interesuje nas zarówno aktywność Twoja, czyli częstotliwość dodawania zdjęć,jak i Twoich obserwatorów.

Nasze maleńkie wymagania wahają się w zależności od platformy na której umieścisz nasze produkty. Generalnie: trzy zdjęcia na social mediach co najmniej dwa posty z wykorzystaniem naszych zdjęć na blogu; pojawienie się naszego produktu na co najmniej dwóch filmach; wszystko w różnych odstępach czasowych nie większych niż dwa tygodnie. Poza tym należy podesłać zdjęcia na naszego maila.

Czasami wyrozdajemy się produktów i nie mamy możliwości zawarcia kolejnej współpracy, lub po prostu na dany moment nie jesteśmy nią zainteresowani - wówczas możesz nie otrzymać odpowiedzi od nas. Staramy się jednak dawać znać na bieżąco, co i jak :)


Współpraca artystyczna

Jesteś fotografem lub modelką i jesteś chętny wykonać dla nas jakąś świetną sesję w zamian za produkty? Świetnie - bo my się na coś takiego jak najbardziej piszemy! Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną i chętną do pomocy Skydance - koniecznie skontaktuj się z nami.

Podobnie jak z promowaniem nas, współpracujemy na zasadach barteru. Poza tym, że otrzymasz od nas fajną paczkę pełną skajdensowych skarbów, to jeszcze Twoje zdjęcia zostaną opubliokwane na naszych social mediach, a może i stronie głównej bądź blogu - a więc masz szansę zdobyć nowych widzów!

Żeby jednak to udało się zrealizować musisz udowodnić nam, że jest to coś, co naprawdę uwielbiasz robić - koniecznym jest więc podesłanie nam portfolio. Po tym już z górki: dogadujemy się, na jakich zasadach ma wszystko działać i dobijamy targu!


Czasami wyrozdajemy się produktów i nie mamy możliwości zawarcia kolejnej współpracy, lub po prostu na dany moment nie jesteśmy nią zainteresowani - wówczas możesz nie otrzymać odpowiedzi od nas. Staramy się jednak dawać znać na bieżąco, co i jak :)


Jeżeli więc jesteś gotowy, pisz do nas na partners@skydance.pl!


Twoje zakupy

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów