Jeśli chcesz zostać częścią Skydance - promować go, tworzyć kreatywne sesje zdjęciowe z udziałem naszych produktów, być naszym ambasadorem - koniecznie się do nas odezwij! Wiedz, że uwielbiamy zawierać nowe współprace, poznawać ludzi którzy mają w sobie gigantyczne pokłady pasji i kreatywności. Z chęcią przyjmiemy Cię do naszego grona - zwłaszcza, jeżeli tak samo jak my jesteś fanem mody alternatywnej, grunge'owych stylówek i handmade'u.

Musimy jednak, chcąc nie chcąc, przestrzegać kilku zasad i zanim przejdziesz prosto do kontaktu z nami, prosimy o zapoznanie się z nimi.

Pamiętaj, że nie przyjmujemy zgłoszeń na maila shop@skydance.pl, Instagrama lub Facebooka. Jeśli chcesz zawrzeć z nami współpracę, pisz na partners@skydance.pl.


Promowanie na social mediach

Chciałbyś przetestować nasze produkty i zrecenzować je na łamach swojego Facebooka, Instagrama, Twittera czy Youtube? Współprace barterowe to nasz konik. Z chęcią wyślemy Ci kilka naszych produktów w zamian za ciekawe zdjęcia i szczerą opinię.


Współpraca artystyczna

Jesteś fotografem lub modelką i jesteś chętny wykonać dla nas jakąś świetną sesję w zamian za produkty? Świetnie - bo my się na coś takiego jak najbardziej piszemy! Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną i pomysłową - koniecznie skontaktuj się z nami.

Współpracujemy na zasadach barteru. Poza tym, że otrzymasz od nas fajną paczkę pełną naszych produktów, to Twoje zdjęcia zostaną opublikowane na naszych social mediach, a może i stronie głównej bądź blogu - a więc sam masz szansę zdobyć nowych fanów!

Koniecznym jest więc podesłanie nam portfolio.

Go to DARK MODE

and discover the hell

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj