Dostawa

Chcesz złożyć zamówienie, lecz zastanawiasz się, jak przebiega u nas proces dostawy, jaki jest przewidywany czas oczekiwania oraz koszta transportu? W Skydance zależy nam, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się ze swoich nowych nabytków. Zaraz po zakupieniu produktów dostaniesz od nas powiadomienie, że zamówienie zostało przyjęte do realizacji.


W tym czasie zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie produktów i bezpiecznym zapakowaniem ich. Zazwyczaj zajmuje nam to około dwóch do trzech dni roboczych. W momencie nadania przesyłki otrzymasz od nas maila z numerem przewozowym i stroną do monitorowania trasy przesyłki.


Oferujemy wysyłkę kurierem DPD oraz za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. Zamówienia wysyłamy na cały świat!

 


Sposoby dostawy

Paczkomaty Inpost 24h - 19zł 
Czas oczekiwania to 1 dzień roboczy liczony od momentu nadania. Niesamowicie wygodna forma wysyłki - sami decydujemy, kiedy odbieramy paczkę i z jakiego punktu.


Kurier Inpost - 21zł
Czas oczekiwania to 1-2 dni robocze liczone od momentu nadania. 


Kurier Inpost za pobraniem - 26zł
Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie w momencie odbioru przesyłki, wybierz tę opcję.  Czas oczekiwania to 1-2 dni robocze liczone od momentu nadania. 


DPD - dostawa neutralna dla środowiska - 20zł

Czas oczekiwania to 1-2 dni robocze liczone od momentu nadania. W cenę wysyłki wchodzi redukcja emisji dwutlenku węgla.


DPD - dostawa neutralna dla środowiska za pobraniem - 28zł
Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie w momencie odbioru przesyłki, wybierz tę opcję. Czas oczekiwania to 1-2 dni robocze liczone od momentu nadania. W cenę wysyłki wchodzi redukcja emisji dwutlenku węgla.


Darmowa dostawa neutralna dla środowiska od 250zł
Jeśli tylko wydasz w naszym sklepie 250zł - to my płacimy za dostarczenie paczki do Ciebie! Czas oczekiwania to 1-2 dni robocze liczone od momentu nadania. W cenę wysyłki wchodzi redukcja emisji dwutlenku węgla. Nie dotyczy zamówień za pobraniem.


Wysyłka zagraniczna - od 35zł
Jeśli mieszkasz na terenie Unii Europejskiej, Twoją przesyłkę wyślemy Kurierem DPD. Ten dostarczy ją do Ciebie w ciągu 3-7 dni roboczych w zależności od kraju. Dodatkowe koszty celne nie zostaną doliczone.


W przypadku zamówień spoza EU, paczki wysyłamy kurierem TNT. Dostawa wówczas będzie trwać 7-14 dni roboczych. W przypadku kuriera TNT, mogą pojawić się dodatkowe opłaty związane z importem produktów do kraju.

 


Niekiedy czas oczekiwania może się wydłużyć - najczęściej jest to związane z dużą ilością zamówień (m. in. w okresie świątecznym, black friday lub promocji sezonowych). Wówczas prosimy o cierpliwość - regulaminowo mamy 14 dni roboczych na przygotowanie przesyłki do wysyłki. Jeśli zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia.


Nie mogłeś odebrać przesyłki w terminie? Koniecznie się z nami skontaktuj. W takiej sytuacji będziemy musieli Cię poprosić o przelanie dodatkowej kwoty na ponowną wysyłkę zamówienia. Jeśli decydujesz się na rezygnacje z zamówienia - zwrócimy Ci pieniądze, odejmując koszty poniesionej już wysyłki.