Nasza misja

Naszą misją jest umożliwienie Ci noszenia dokładnie tego, co chcesz. Chcemy wspierać Cię w pokazywaniu swojego prawdziwego JA, bez poczucia wstydu. W SKYDANCE mile widziane są wszystkie kształty, kolory skóry, wyznania, filozofie, tożsamości płciowe. Jeśli więc szukasz sklepu, który pozwoli Ci opisać siebie w koszulce, to dobrze trafiłeś. Pokaż światu, wyjątkowy jesteś i noś dokładnie to, co kochasz. SKYDANCE jest tutaj, aby Ci w tym pomóc.

 

Nasze unikalne produkty tworzymy w ściśle limitowanych ilościach tak, by zminimalizować marnowanie materiału. Dzięki szyciu nowości w małych nakładach unikamy nadmiernego zużycia energii i wody. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda nam się czegoś sprzedać, oddajemy takie produkty do organizacji charytatywnych, na przykład do domów samotnych matek.

W SKYDANCE nie używamy plastikowych worków. Zamiast tego, zwijamy nasze produkty i obwiązujemy je bawełnianym sznurkiem, lub pakujemy je w biodegradowalne folie. Przesyłki dostarczamy kurierem DPD, który jest dostawcą neutralnym dla środowiska.

 

Redukujemy i recyklingujemy
Tworzymy unikalne produkty w limitowanych ilościach tak, by nie marnować materiału na ewentualnie niesprzedane produkty. Dzięki szyciu w małych nakładach, unikamy nadmiernego zużycia energii, wody i materiału. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda nam się czegoś sprzedać, oddajemy takie produkty do organizacji charytatywnych. Resztki materiałów wykorzystujemy do szycia scrunchies, toreb, rękawiczek. Dzięki temu nic się nie marnuje.

 

Tworzymy lokalnie
Produkujemy, drukujemy, projektujemy w Polsce. To tutaj szyjemy Wasze ulubione produkty. Działamy etycznie, współpracując z polskimi szwalniami oraz producentami tkanin, wspierając w ten sposób polskie przedsiębiorstwa. Wspieramy także polskie hurtownie, kupując w nich część elementów do robienia biżuterii.

 

Inkluzywność

Wspieramy każdego w byciu sobą, niezależnie od koloru skóry, wyznania, tożsamości płciowej, preferencji seksualnych, niepełnosprawności, czy innych, bezsensownie osądzanych przez społeczeństwo rzeczy. U nas nie ma oceniania - mamy w sobie ciepło i zrozumienie wobec każdego. W SKYDANCE wszyscy są mile widziani!

 

Zmniejszamy zużycie plastiku
Nasza marka powoli zaprzestaje korzystania z plastikowych toreb do pakowania odzieży. Zamiast tego, korzystamy z biodegradowalnych folii, lub po prostu zwijamy ubrania i wiążemy je bawełnianym sznurkiem.

 

OEKO-TEX® Standard 100
Standard OEKO-TEX® pilnuje, aby materiały nie zawierały w sobie żadnych chemikaliów, by barwniki nie były toksyczne czy karcynogenne. Dzięki temu certyfikatowi masz pewność, że materiał spełnia standardy europejskie i jest bezpieczny dla Twojej skóry. Z dumą informujemy, że wszystkie nasze materiały posiadają ten certyfikat!

 

Marka prowadzona przez kobiety
Większość naszej drużyny to kobiety! Zaczynając na naszym niewielkim "zarządzie", kończąc na uzdolnionych krawcowych ♥ Stoimy murem za kobietami i ich pełnymi prawami do decydowania o własnym ciele.

 

E-commerce
Sprzedaż online jest znacznie bardziej przyjazna środowisku niż sprzedaż stacjonarna! Przede wszystkim, ograniczamy zużycie wody, prądu, kupna mebli i dodatków, często wykonywanych z tworzyw sztucznych. Dostarczamy paczki ekologicznym kurierem DPD, który redukuje wydzielanie dwutlenku węgla podczas dostawy zamówień.