Poznaj Skydance

Skydance to wyjątkowe miejsce z odzieżą alternatywną. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która, inspirując się latami 90. i przeplatając to ze streetwearem, komponuje ubrania, które będą mówić same za siebie.

Jako pierwsi w Polsce, bo w 2014 roku, zdecydowaliśmy się na kreowanie akcesoriów i ubrań w klimacie grunge. Inspirujemy się obecnymi trendami i modyfikujemy je na swój własny, unikalny sposób. Odpowiadamy w ten sposób na wszystkie Twoje potrzeby i przypominamy: bądź unikalny i noś wszystko to, co lubisz.

W Skydance tworzymy wyjątkowe ubrania, które będą podstawą Twojej garderoby. Wierzymy, że najważniejsze jest noszenie tego, na co masz akurat ochotę, niezależnie od standardów społecznych. Dlatego uparcie i zaangażowaniem tworzymy to, co przyda Ci się najbardziej! A wszystko to w Polsce, z pozyskiwanych od polskich przedsiębiorstw materiałów. ♥

Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy 16-letnia wówczas Gabriela założyła swój mały sklep z ręcznie robioną biżuterią. Wkrótce do pomocy dołączyła się babcia, która po dzień dzisiejszy zajmuje się projektowaniem i robieniem nowych naszyjników i chokerów. Niedługo po niej do pracy dołączyli również rodzice. Z ich pomocą udało się odszyć pierwsze tennis skirts i zaprojektować t-shirty.


I tak to wygląda po dzień dzisiejszy - rodzinnie prowadzimy naszą markę, oferując ubrania, dzięki którym będziesz wyglądać inaczej, niż wszyscy. Tworzymy ubrania, w których na pewno się wyróżnisz - a to za sprawą kraciastych tennis skirts, bluz projektowanych przez polskich artystów czy ręcznie robionych dodatków.

 

Inspirujemy się wszystkim, co alternatywne: lubimy alternatywną muzykę, nosimy się na czarno i dokładamy do tego buty na platformach. Nasza marka to sposób na wyrażenie siebie poprzez ubiór. Cały czas się rozwijamy, bawiąc się stylami i trendami. Znajdziesz u nas grunge'owe kratki, masywne nadruki inspirowane kulturą goth, delikatne pastelowe kolory inspirowanych stylem soft i wiele, wiele więcej!Nasze produkty powstają w Polsce, w lokalnych szwalniach, a wykonujemy je z polskich materiałów. Dzięki temu oferujemy Ci nie tylko rzeczy oryginalne - promujemy także ekologiczne, etyczne, a przede wszystkim świadome podejście do produkcji. Dbamy o to, aby nasza odzież była wysokiej jakości i mogła służyć Ci latami.

Staramy się działać w sposób jak najbardziej zrównoważony. Redukujemy zużycie plastiku i zamieniamy go foliami biodegradowalnymi, a nasze produkty tworzymy głównie z materiałów dostępnych w Polsce, dzięki czemu redukujemy nasz ślad węglowy.

Jeśli tak jak my, jesteś zafascynowany wszystkim, co inne, bądź po prostu szukasz sposobu na wyrażenie siebie - jesteś w dobrym miejscu. Pokaż światu, jak indywidualny jesteś i ubieraj się dokładnie tak, jak lubisz. My ci w tym pomożemy.