Cześć! Dobrze Cię widzieć!

Z tej strony Gabriela - założycielka SKYDANCE. Od 2014 roku, wraz z rodzicami oraz utalentowanymi krawcowymi, tworzymy alternatywną odzież i dodatki, dzięki którym wyrazisz siebie. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, inspirującą się mocno latami 90. i obecnymi trendami.

Historia SKYDANCE

Wszystko zaczęło się w 2014 roku, gdy miałam 16 lat i założyłam swój mały sklep z ręcznie robioną biżuterią. Do jej wyrobu używałam starych naszyjników mamy czy breloczków z gazetek Witch 😊

Nie spodziewałam się jednak nigdy tak dużego zainteresowania. Dlatego wkrótce do pomocy dołączyła się babcia, która po dzień dzisiejszy zajmuje się projektowaniem i robieniem nowych naszyjników i chokerów. Niedługo po niej do pracy dołączyli również rodzice - tato, wspierający markę od strony księgowej oraz mama, kobieta z ogromną wiedzą krawiecką. Z ich pomocą udało się odszyć pierwsze tennis skirts i zaprojektować t-shirty.

I tak to wygląda po dzień dzisiejszy - rodzinnie prowadzimy naszą markę, oferując ubrania, dzięki którym będziesz wyglądać inaczej, niż wszyscy. Babcia wraz z tatą cały czas tworzą biżuterię dostępną w naszym sklepie, mama wykorzystuje każdy skrawek materiału przekształcając go na torby w duchu zero waste, a Justyna - moja bratowa - wysyła Wasze zamówienia.

Tworzymy ubrania, w których się wyróżnisz

...a to za sprawą kraciastych tennis skirts, nadruków projektowanych przez polskich artystów czy ręcznie robionych dodatków. Inspirujemy się wszystkim, co alternatywne: lubimy alternatywną muzykę, nosimy się na czarno i dokładamy do tego buty na platformach.

Nasza marka to sposób na wyrażenie siebie poprzez ubiór. Cały czas się rozwijamy, bawiąc się trendami. W SKYDANCE znajdziesz grunge'owe kratki, masywne nadruki inspirowane kulturą goth, delikatne pastelowe kolory inspirowanych stylem soft i wiele, wiele więcej!

Kreujemy unikatową odzież, która doskonale sprawdzi się do Twoich alternatywnych stylówek. Jednocześnie zależy nam na tworzeniu w sposób zrównoważony i etyczny - dlatego wszystkie nasze produkty powstają w Polsce z certyfikowanych materiałów.

Odpowiadamy w ten sposób na wszystkie Twoje potrzeby i przypominamy: bądź unikalny i noś wszystko to, co lubisz.

Tworzymy etycznie

Nasze produkty powstają w Polsce, w lokalnych szwalniach. Większość naszych ubrań szyta jest w pracowni pod Rzeszowem. Dzięki temu oferujemy Ci nie tylko rzeczy oryginalne - promujemy także ekologiczne, etyczne, a przede wszystkim świadome podejście do produkcji. Dbamy o to, aby nasza odzież była wysokiej jakości i mogła służyć Ci latami.

Staramy się działać w sposób jak najbardziej zrównoważony. Redukujemy zużycie plastiku - do pakowania ubrań używamy biodegradowalnej folii lub papieru, a paczki pakujemy w foliopaki z recyklingu oraz kartony. Dzięki korzystaniu głównie z materiałów produkowanych w Polsce, redukujemy nasz ślad węglowy.

Jeśli tak jak my, jesteś zafascynowany wszystkim, co inne, bądź po prostu szukasz sposobu na wyrażenie siebie - jesteś w dobrym miejscu. Pokaż światu, jak indywidualny jesteś i ubieraj się dokładnie tak, jak lubisz. My ci w tym pomożemy.

Gabriela

Poznaj Skydance