POZNAJ ZESPÓŁ SKYDANCE

SKYDANCE to rodzinna firma, w któraj tworzymy własne, niepowtarzalne produkty, inspirując się alternatywnymi klimatami, między innymi takimi jak grunge, goth, fairygrunge. Nasz zespół stanowią najbliżsi członkowie rodziny, którzy są bardzo zaangażowani i zgrani jak nikt inny!

Gabriela

Założyłam SKYDANCE mając zaledwie 16 lat. Zdecydowałam się otworzyć swój pierwszy mały biznes - stronę na Facebooku - którym był amatorski sklep z ręcznie robioną biżuterią. Wynikało to przede wszystkim z tego, że w Polsce nie było żadnego sklepu zajmującego się biżuterią i dodatkami w stylu tumblr, z którego wówczas czerpałam inspiracje. Sklep miał być tylko moim małym dorobkiem, coś co robiłam dla zabawy, a tu proszę - dziewięć lat później, wciąż nad nim pracuję 🦋

W SKYDANCE robię... wszystko. Projektuję, poszukuję materiałów, współpracuję bezpośrednio ze szwalnią. To ze mną rozmawiacie na naszych social mediach - poza opracowywaniem nowych ubrań, spędzam tonę czasu na tworzeniu dla Was inspirującego contentu na nasz Instagram, Facebook czy TikTok! Sama robię zdjęcia (najczęściej samej sobie pozując ;), obrabiam je i przygotowuję do wstawienia na stronę. Kiedy trzeba - wysyłam Wasze zamówienia. Zajmuję się także obsługą klientów spoza Polski.

Justyna

To właśnie Justyna, moja bratowa, odpowiada na Wasze maile i telefony. Pilnuje, żeby wszystkie Wasze sprawy były jak najszybciej rozwiązywane, niezależnie od tego, czy chodzi o problem z doborem rozmiaru, czy zapytania o wymiany i zwroty. Dzięki niej Wasze paczki docierają tak szybko i są tak pięknie zapakowane ✨ Poza tym, Justyna pilnuje porządku w naszym małym biurze, przygotowuje ubrania odebrane ze szwalni sprawdzając ich jakość oraz metkując, no i spotyka się z Wami przy odbiorach osobistych! Jeśli odwiedzacie nas na jakimś evencie, np. na Pyrkonie - Justyna na 100% tam będzie i jak nikt doradzi Wam w kwestii zakupów :)

JACEK

Mój tato zajmuje się wszelakimi sprawami prawnymi i księgowymi. Pilnuje wszystkich fakturek, rozlicza nas na koniec kwartałów, pilnuje "nowinek" ze świata prawnego :-) Ogromnie pomaga przy organizacji pracy. No i najważniejsze - wymyśla i tworzy Waszą biżuterię! Większość dostępnych u nas kolczyków i naszyjników wychodzi spod jego ręki. 🖤

babcia basia

Babcia była ogromną pod porą na początku rozwoju marki - pomagała mi tworzyć biżuterię do Waszych zamówień, gdy następnego dnia miałam sprawdziany w szkole... Obecnie tworzy dla Was gratisy, które wrzucamy do większych zamówień oraz tworzy nieziemskie chokery z kamieni naturalnych!

Mama Jola

Moja mama ma niesamowitą wiedzę z zakresu krawiectwa i to dzięki niej udało mi się stworzyć wiele projektów. Mama pomaga mi dobierać materiały oraz szlifować moje pomysły tak, by ubrania były jak najlepiej odszyte i dopracowane na ostatni guzik. Poza tym, mama pilnuje, żeby żaden kawałek materiału nie poszedł na zmarnowanie - to, co zostanie nam z szycia ciuchów, przekształca w wyjątkowe torby! Ponadto pomaga przy pakowaniu ubrań po odebraniu ich ze szwalni - sprawdza jakość odszycia i metkuje.

Agnieszka

To mega utalentowana osoba, która projektuje printy na naszych ubraniach! Jej talent sprawia, że nasze ciuchy wyróżniają się spośród innych marek. Jest osobą bardzo szczegółową i profesjonalną, a jej ilustracje zawsze przewyższają najśmielsze oczekiwania. Na co dzień jest tatuażystką o wyjątkowym, mrocznym i oldschoolowym stylu. Znajdziecie ją na Instagramie - koniecznie sprawdźcie jej prace, klikając tutaj!

Nasz zespół