Nasz zespół

Skydance to rodzinna firma, która tworzy własne, niepowtarzalne produkty, inspirując się alternatywnymi klimatami, takimi jak grunge, goth, e-girl i wiele więcej. Nasz zespół stanowią najbliżsi członkowie rodziny, którzy są bardzo zaangażowani i zgrani jak nikt inny.


Twórcą tego wyjątkowego miejsca z odzieżą alternatywną jestem ja - Gabriela. Mając zaledwie 16 lat, zdecydowałam się otworzyć swój pierwszy mały biznes. Był to amatorski sklep z ręcznie robioną biżuterią. Wynikało to przede wszystkim z tego, że w Polsce nie było żadnego sklepu zajmującego się biżuterią i dodatkami w stylu tumblr, z którego wówczas czerpałam inspiracje.


Dbając o każdy detal, tworzyliśmy drobne akcesoria, które po dzień dzisiejszy służą naszym klientom jako oryginalny dodatek do outfitu. Wystarczył rok, a już pracowaliśmy nad nowymi projektami t-shirtami i tennis skirts.Do pracy nad sklepem dołączyła się babcia, która pomagała mi w tworzeniu i projektowaniu nowych naszyjników. Zakochała się w masywnych łańcuchach, kamieniach szlachetnych i wkrótce zaproponowała swoje pomysły. Do dziś chętnie pomaga jak tylko może, za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczni.


Niedługo później dołączyli rodzice. Dzięki ich wcześniejszemu doświadczeniu w krawiectwie pomogli dobrać odpowiednie materiały, podjąć współpracę z pracownią krawiecką i stworzyć pierwsze wykroje. Mój tato zajmuje się w SKYDANCE księgowością i pomaga mi przy nowych przedsięwzięciach, na przykład szukając ciekawych materiałów.W zespole jest również bratowa Justyna, która zajmuje się wysyłką zamówień i obsługą klientów, pilnując, żeby proces zakupu przeszedł bezproblemowo. To właśnie Justyna wysyła Wasze zamówienia i odpowiada na Wasze maile oraz telefony. Oprócz tych obowiązków znajduje również czas na pomoc przy produkcji, dba o porządek w biurze.


Osobą, która projektuje wzory na naszych koszulkach i bluzach, jest Agnieszka. To dzięki niej nasze ubrania wyróżniają się spośród innych niszowych marek. Jest osobą bardzo szczegółową i profesjonalną, a jej rysunki zawsze przewyższają nasze oczekiwania i jesteśmy zachwyceni ich efektem. Na co dzień jest tatuażystką o ma wyjątkowmy, mrocznym i oldschoolowym stylu.