Na pewno znasz to uczucie, kiedy Twoje ulubione kolczyki nagle zaczęły irytować skórę, a naszyjnik nagle zrobił się żółty... Na całe szczęście, z biżuterią ze SKYDANCE nie jest Ci to straszne. Starannie dobieramy materiały tak, aby nie uczulały i nie odbarwiały się.

Jak powstaje nasza biżu?

Biżuteria ze SKYDANCE jest projektowana i robiona przez babcię Basię i tatę Jacka. Nasze kolczyki, chokery czy naszyjniki tworzą od początku do końca samodzielnie, w zaciszu domowym, w towarzystwie piesków, kotków i reszty rodziny :) Ze względu na ręczne wytwarzanie naszej biżuterii, tworzymy jej naprawdę małe ilości, dzięki czemu otrzymujesz jedyny w swoim rodzaju produkt stworzony z pasją.

Z czego jest zrobiona?

Najczęściej korzystamy ze stali nierdzewnej. Materiał ten nie uczula, nie traci koloru, jest także odporny na zarysowania. Także nic, tyko nosić!


Grubsze łańcuchy zazwyczaj wykonane są ze stali nierdzewnej. Ten materiał również jest odporny na zarysowania, aczkolwiek osoby z uczuleniem na nikiel powinny podchodzić do takich wyrobów ostrożnie. Najczęściej robimy z nich paski i łańcuchy do pasa - jak długo nie mają kontaktu ze skórą, nie powinny powodować podrażnień. Wszystko jednak zależy od indywidualnego stopnia uczulenia i warto wziąć to pod uwagę przy zakupie.


W opisie każdego produktu podkreślamy, z czego został zrobiony, aby ułatwić Ci decyzje zakupowe. :)

Jak o nią dbać?

Raz na jakiś czas przetrzyj swoją biżuterię miękką ściereczką, najlepiej z mikrofibry, aby nadać jej połysku.


Chociaż nasza stal nierdzewna nie powinna mieć z tym problemu, na wszelki wypadek unikaj psikania szyi perfumami po założeniu biżuterii. Związki chemiczne w perfumach mogą zmieniać kolor biżuterii.


Biżuterię przechowuj w zaciemnionym i suchym miejscu, najlepiej w szkatułce. Możesz wykorzystać dołączane przez nas pudełka i woreczki. Unikaj przetrzymywania biżuterii w łazience.

Pielęgnacja biżuterii