Współpraca

Jeśli chcesz zostać częścią Skydance - promować go, tworzyć kreatywne sesje zdjęciowe z udziałem naszych produktów, być naszym ambasadorem - koniecznie się do nas odezwij! Wiedz, że uwielbiamy zawierać nowe współprace, poznawać ludzi którzy mają w sobie gigantyczne pokłady pasji i kreatywności. Z chęcią przyjmiemy Cię do naszego grona - zwłaszcza, jeżeli tak samo jak my jesteś fanem mody alternatywnej, grunge'owych stylówek i handmade'u.


Musimy jednak, chcąc nie chcąc, przestrzegać kilku zasad i zanim przejdziesz prosto do kontaktu z nami, prosimy o zapoznanie się z nimi.


Pamiętaj, że nie przyjmujemy zgłoszeń na maila shop@skydance.pl, Instagrama lub Facebooka. Jeśli chcesz zawrzeć z nami współpracę, pisz na partners@skydance.pl.


Promowanie na social mediach

Chciałbyś przetestować nasze produkty i zrecenzować je na łamach swojego Facebooka, Instagrama, Twittera czy Youtube? Współprace barterowe to nasz konik. Z chęcią wyślemy Ci kilka naszych produktów w zamian za ciekawe zdjęcia i szczerą opinię. 


Współpraca artystyczna

Jesteś fotografem lub modelką i masz pomysł na sesję? Świetnie - bo my się na coś takiego jak najbardziej piszemy! Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną i pomysłową - koniecznie skontaktuj się z nami.

Współpracujemy na zasadach barteru. Poza tym, że otrzymasz od nas fajną paczkę pełną naszych produktów, to Twoje zdjęcia zostaną opublikowane na naszych social mediach, a może i stronie głównej bądź blogu - a więc sam masz szansę zdobyć nowych fanów!

Koniecznym jest więc podesłanie nam portfolio.


Kliknij i dołącz do nas!