Metody płatności

PayU Szybkie płatności online

Najszybszym sposobem zapłaty za zamówienie to skorzystanie z ekspresowych płatności PayU. W ten sposób możesz od razu wybrać swoje konto w banku i bezzwłocznie przelać należność, dzięki czemu cały proces realizacji zamówienia zostanie znacznie przyspieszony.
Stripe Szybkie płatności kartą

Stripe to bezpieczna usługa, dzięki której od razu otrzymamy płatność za Twoje zamówienie i będziemy mogli bezzwłocznie zająć się jego realizacją. Do zapłaty wystarczy przepisać dane ze swojej karty płatniczej.Wpłata na konto

Jeżeli preferujesz przelew tradycyjny lub pocztowy, wybierz tę opcję. Poniżej, oraz w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia, znajdziesz nasze dane bankowe. Pamiętaj, aby w tytule przelewu zamieścić numer zamówienia - bez tego przyjęcie płatności może potrwać dłużej. Czas oczekiwania na zaksięgowanie przelewu to 1-2 dni robocze.

Numer rachunku bankowego:
56 1750 0012 0000 0000 2843 4936
F.U.H.P. "GABRIELA" SP. Jawna J. Borucki,
Adres: ul. Szarych Szeregów 1/45, 35-114 Rzeszów PayPal

W Skydance możesz płacić także za pomocą konta PayPal. Wystarczy, że wybierzesz tę opcję będąc w koszyku, a zostaniesz przekierowany do swojego konta PayPal. Z tego poziomu będziesz mógł dokonać ekspresowej płatności za zamówienie. Płatność zostanie od razu zaakceptowana, a my czym prędzej przystąpimy do realizacji zamówienia.Płatność przy odbiorze

Jeżeli nie masz możliwości skorzystania z żadnej z powyższych opcji, zawsze możesz zapłacić za zamówienie przy jego odbiorze! Oferujemy wysyłkę kurierem DPD za pobraniem - oznacza to, że kurier w momencie wręczania Ci paczki z towarem, poprosi o uregulowanie wpłaty. Przy wyborze takiej metody płatności należy przygotować odliczoną kwotę.