Metody płatności

PayU Szybkie płatności online


Najszybszym sposobem zapłaty za zamówienie to skorzystanie z ekspresowych płatności PayU. W ten sposób możesz od razu wybrać swoje konto w banku i bezzwłocznie przelać należność, dzięki czemu cały proces realizacji zamówienia zostanie znacznie przyspieszony.


Dostępne płatności:

  • Ekspresowe przelewy
  • Blik
  • Płatność kartą Visa lub Mastercard
  • Płatności odroczone


Stripe płatności kartą


Stripe to bezpieczna usługa, dzięki której od razu otrzymamy płatność za Twoje zamówienie i będziemy mogli bezzwłocznie zająć się jego realizacją. Do zapłaty wystarczy przepisać dane ze swojej karty płatniczej.


PayPal


Ekspresowa forma zapłaty za zamówieniw dzięki PayPal. Możesz zapłacić korzystając ze środków zgromadzonych na koncie, lub za pomocą podpiętej do konta karty!


Wpłata na konto


Jeżeli preferujesz przelew tradycyjny lub pocztowy, wybierz tę opcję. Poniżej, oraz w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia, znajdziesz nasze dane bankowe. Pamiętaj, aby w tytule przelewu zamieścić numer zamówienia - bez tego przyjęcie płatności może potrwać dłużej. Czas oczekiwania na zaksięgowanie przelewu to 1-2 dni robocze.

Numer rachunku bankowego:
56 1750 0012 0000 0000 2843 4936
F.U.H.P. "GABRIELA" SP. Jawna J. Borucki,
Adres: ul. Szarych Szeregów 1/45, 35-114 Rzeszów


Płatność przy odbiorze


Jeżeli nie masz możliwości skorzystania z żadnej z powyższych opcji, zawsze możesz zapłacić za zamówienie przy jego odbiorze! Oferujemy wysyłkę kurierem DPD za pobraniem - oznacza to, że kurier w momencie wręczania Ci paczki z towarem, poprosi o uregulowanie wpłaty. Przy wyborze takiej metody płatności należy przygotować odliczoną kwotę.