Wymiany i zwroty

W grudniu masz więcej czasu na zwrot!

Wszystkie grudniowe zamówienia zyskują 30 dni na wymianę lub zwrot! Wiemy, jak czasem jest trudno trafić z rozmiarem na prezent. Dlatego w SKYDANCE bez problemu wymienisz zwrot lub zamówienie, nawet po upływie regulaminowych 14 dni roboczych.

Dotyczy tylko zamówień złożonych w grudniu.Darmowa wymiana

Nie udało Ci się trafić z rozmiarem, albo nie czujesz się jednak dobrze w kolorze? Nie ma problemu - po prostu odeślij do nas zamówiony produkt wraz z wypełnionym formularzem wymian, a my za darmo wymienimy go na inny rozmiar lub model. Zrób to w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Pamiętaj o formularzu wymian oraz o podaniu numeru zamówienia - inaczej przetwarzanie wymiany może potrwać dłużej!


SKYDANCE Jacek Borucki
ul. Hanasiewicza 10
35-103 Rzeszów
535 024 283


W związku z brakiem paczkomatu w okolicy, nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych do paczkomatu. Przesyłkę można nadać w Paczkomacie z wysyłką kurierem Inpost na wyżej wymieniony adres.


Aby zapewnić naszym Klientom przystępne ceny, koszt dostawy produktu do nas pokrywa Klient. Wszystkie wymiany realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki.


Pobierz formularz wymianZwrot

W sytuacji, gdy chciałbyś zrezygnować z zamówienia, odeślij je na nasz adres wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy. Pamiętaj o podaniu numeru zamówienia - inaczej przetwarzanie zwrotu może potrwać dłużej! Masz 14 dni na zwrot zamówienia.


Chociaż mamy dwa tygodnie na przelanie pieniędzy, zazwyczaj zwracamy je na konto bankowe podane w formularzu jeszcze tego samego dnia, którego otrzymamy przesyłkę.


Pobierz formularz zwrotów