Wymiany i zwroty

Darmowa wymiana


Nie udało Ci się trafić z rozmiarem, albo nie czujesz się jednak dobrze w kolorze? Nie ma problemu - po prostu odeślij do nas zamówiony produkt wraz z wypełnionym formularzem wymian, a my za darmo wymienimy go na inny rozmiar lub model. Zrób to w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Pamiętaj o formularzu wymian oraz o podaniu numeru zamówienia - inaczej przetwarzanie wymiany może potrwać dłużej!


SKYDANCE Jacek Borucki
ul. Hanasiewicza 10
35-103 Rzeszów
535 024 283


W związku z brakiem paczkomatu w okolicy, nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych do paczkomatu. Przesyłkę można nadać w Paczkomacie z wysyłką kurierem Inpost na wyżej wymieniony adres.


Aby zapewnić naszym Klientom przystępne ceny, koszt dostawy produktu do nas pokrywa Klient. Wszystkie wymiany realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki.


Pobierz formularz wymian

Zwrot


W sytuacji, gdy chciałbyś zrezygnować z zamówienia, odeślij je na nasz adres wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy. Pamiętaj o podaniu numeru zamówienia - inaczej przetwarzanie zwrotu może potrwać dłużej! Masz 14 dni na zwrot zamówienia.


Chociaż mamy dwa tygodnie na przelanie pieniędzy, zazwyczaj zwracamy je na konto bankowe podane w formularzu jeszcze tego samego dnia, którego otrzymamy przesyłkę.


Pobierz formularz zwrotów