Szycie na wymiar

Masz problem z doborem rozmiaru?

Wymiary naszych spódnic są uniwersalne i można z łatwością dobrać rozmiar do każdego typu figury. Udało nam się dotrzeć do tabeli rozmiarów idealnej dzięki kontaktowi z naszymi Klientkami i sugerowania się ich opiniami oraz pomysłami.


To, na jaki rozmiar powinnaś się zdecydować, jest banalnie proste - wystarczy, że zmierzysz się w talii oraz biodrach i porównasz swoje wyniki z naszą tabelką. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, wystarczy, że skontaktujesz się z nami podając swoje wymiary, a powiemy Ci, jaki rozmiar wybrać! ♥


Skontaktuj się z nami


Żaden rozmiar nie odpowiada?

Każdy z nas jest inny - zdarzają się szersze biodra, węższa talia, mamy różne preferencje względem długości spódnic. Ponieważ chcemy, aby spódniczki służyły Ci długo i abyś czuł się w nich komfortowo - mamy możliwość przygotowania spódnicy specjalnie pod Twoje potrzeby. Co prawda nie szyjemy spódnic od podstaw, ale możemy wprowadzić przeróbki w istniejących już rozmiarach.


Jak to działa?

Powiedzmy, że w talii i w biodrach jesteś typową Ską, ale jesteś dość wysoka i najbardziej odpowiada Ci długość z Lki. Możemy więc przerobić spódniczkę - zwęzić Lkę w talii i w biodrach do wymiarów S. Nie przerabiamy spódnic ze szlufkami.Koszt przeszycia spódnicy

Zwężenie w talii - 15zł
Zwężenie w biodrach -20zł
Skrócenie - 15ł

Koszt przeróbki należy doliczyć do ceny spódniczki, np. 80zł za spódniczkę + 20zł za przerobienie jej w biodrach = 100zł.


Jak złożyć zamowienie?

Napisz do nas na naszego maila - shop@skydance.pl - aby omówić szczegóły dotyczące przeróbki spódnicy. Przedstaw swoją sytuację, a my zaproponujemy najrozsądniejsze rozwiązanie. Kiedy wszystko zostanie dogadane i zaakceptowane, należy złożyć zamówienie przez stronę internetową na spódniczkę, którą chcesz przerobić. W komentarzu do zamówienia należy podać swojego maila, z jakiego skorzystałaś do wcześniejszego kontaktu z nami, oraz swoje wymiary. Próśb o przerobienie spódnic nie przyjmujemy telefonicznie.


W razie czego przygotowaliśmy dla Ciebie przykład wiadomości, który ułatwi Ci napisanie pierwszej wiadomości tak, aby obie strony dobrze się zrozumiały :) 


Dzień dobry!
Zgłaszam się z prośbą o przerobienie białej tennis skirt. Ponieważ jestem szczupłą, ale wysoką osobą (180cm), prosiłabym o zmodyfikowanie rozmiaru L tak, by zwęzić ją do moich wymiarów:
Talia: 70cm
Biodra: 90cm
Zobowiązuję się do zapłacenia kosztów przeróbki.

Regulamin przerabiania spódnic

 1. 1. Zgłoszenie chęci na przerobienie spódnicy oznacza zapoznanie się i akceptację wszystkich postanowień niniejszego regulaminu.
 2. 2. Klient zobowiązuje się ponieść koszty przerobienia spódnicy.
 3. 3. Nie przerabiamy spódnic ze szlufkami.
 4. 4. Zamówienia na modyfikacje należy zgłaszać poprzez adres e-mail shop@skydance.pl. W e-mailu powinny znaleźć się informacje dotyczące:
  1. - Dokładnego modelu spódnicy, którą Klient chciałby przerobić (kolor; rozmiar);
  2. - O tym, co konkretnie chciałby poprawić (zwęzić talię; zwęzić biodra);
  3. - Wymiarów w talii, biodrach oraz wzrostu;
  4. - Oświadczenia, iż zgadza się na poniesienie dodatkowych kosztów przerobienia spódnicy.
 5. 5. Prośby o przerobienie spódnic nie będą przyjmowane telefonicznie. 
 6. 6. Przerobione spódnice nie podlegają zwrotowi. Nie ponosimy odpowiedzialności za podanie nieodpowiednich wymiarów. 
 7. 7. Każda kolejna poprawka podlega powtórnej opłacie.
 8. 8. Czas oczekiwania na wysyłkę przerabianej spódnicy to około czternastu dni roboczych.